Кількість
|
Вартість
|
||
|
Навчіться вирішувати завдання будь-якого рівня складності в бізнесі та житті.
Тематика
Бізнес, менеджмент, психологія.
Про що книга
Поведінкова наука доводить: ми приймаємо передбачувані рішення і часто собі на шкоду. Ви вкотре сіли за серіал, а не пішли у спортзал? На роботі знову ухвалили не надто успішне компромісне рішення, а продавець-маніпулятор продав вам дорожчий товар? Один з найвизначніших мислителів у сфері менеджменту Роджер Мартін висунув теорію інтегративного мислення — її суть полягає у вирішенні проблеми за допомогою протилежних ідей як основи для нового рішення. Разом із Дженніфер Ріел вони досліджували вплив ухвалених рішень на подальшу долю компаній.
Для кого книжка
Книжка для представників бізнесу, керівників різних ланок, а також всіх, хто хоче за допомогою інтегративного мислення навчитись приймати найбільш вдалі рішення.
Чому варто купувати цю книгу
У книжці автори з гумором описують та аналізують історії, коли лідери відомих компаній опинилися перед вибором, а також наводять цікаві дослідження й діляться досвідом прийняття рішень, що принесуть вам успіх.
Про автора
Дженніфер Ріел — професорка Школи менеджменту імені Джозефа Ротмана при Торонтському університеті і стратегічна радниця керівників компаній зі списку Fortune 500. Роджер Мартін — професор бізнес-шкіл, директор Школи менеджменту імені Джозефа Ротмана. Радник керівників компаній з питань стратегії, дизайну та інновацій. Увійшов у список найвидатніших мислителів у сфері менеджменту за версією Thinkers50. Співавтор книжки «Безпрограшна стратегія» («Наш формат»). Книжки на схожу тематику
- «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» Кріс Восс, Тал Рез, «Наш формат», 2019 рік
- «Емоційний інтелект лідера» Деніел Ґоулман, Енн Маккі, Річард Бояціс, «Наш формат», 2019 рік
- «Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя» Білл Барнет, Дейв Еванс, «Наш формат», 2018 рік
Відгуки
«Техніка ухвалення рішень» є рідкісною серед інших бізнес-книжок, адже навчає тих, хто приймає рішення, як думати, а не про що. Малколм Гладуелл, автор бестселерів «Спалах!», «Поворотний момент» У цій книжці Ріел і Мартін перетворюють ідею інтегративного мислення на метод, котрий, як вони кажуть, може засвоїти і практикувати кожен. У процесі вони переплітають останні досягнення поведінкової науки і дизайн-мислення з новими прикладами різних компаній — від Lego до Unilever.
Financial Times
Цитати з книжки
Про спрощення як шлях до неправильних рішень Нам імпонує простота. Якщо вам доводилося порушувати на зборах якусь проблему і чути у відповідь, що ви «занадто все ускладнюєте», то ви розумієте, як працює це упередження. На жаль, наш потяг до спрощення може призводити до того, що ми ігноруватимемо значущу інформацію й відхилятимемо інші думки, звужуючи поле для вибору і прямуючи до хибних рішень.
Про застосування метапізнання в процесі ухваленні рішень Ідея метапізнання — міркувань про власне мислення — є дуже давньою. Це галузь знань про те, як розуміти і контролювати мислення. Усвідомлюючи логічні провали й упередження, властиві нашим моделям світу, ми починаємо більше цінувати думку інших людей — бо припускаємо, що вони, можливо, бачать те, чого не бачимо ми.